Яка годівничка найкраща? Ніжинські лісівники обрали переможців. Фото

Сьогодні, 10 грудня, нарешті прийшов цей довгоочікуваний день і ніжинські лісівники готові оголосити переможців конкурсу «КРЕАТИВНА ГОДІВНИЧКА», участь у якому взяли понад


Сьогодні, 10 грудня, нарешті прийшов цей довгоочікуваний день і ніжинські лісівники готові оголосити переможців конкурсу «КРЕАТИВНА ГОДІВНИЧКА», участь у якому взяли понад ❗❗200❗❗ школярів! Дуже приємно, що з кожним разом все більше діток долучається до природозахисних акцій, ініційованих Держлісагенством та лісовими господарствами. 

Визначити переможців було надзвичайно важко, адже ви, любі учасники, неперевершені! Кожна годівничка – невеличкий витвір мистецтва, у який вкладено душу! Та все ж компетентне журі, до складу якого входило 14 лісівників, вирішило, що перше місце гідно посіли учні Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які зробили ❗42❗ годівнички!  Друге місце – Кіт Яна, учениця 15 школи м. Ніжина, а третє розділили між собою Саміло Анна, Лосинівська ЗОШ, та Кушнір Дарина, Ніжинська ЗОШ №15.

На жаль, через карантинні обмеження цього разу не вдалося влаштувати загальної зустрічі із учасниками конкурсу, тож ніжинські лісівники самі завітали в гості до найактивніших – учнів Талалаївської ЗОШ та привітали переможців живою ялинкою та цікавими подарунками.

Звичайно, не оминули працівники лісгоспу і своїх улюбленців – вихованців Світанківського учнівського лісництва. Хоча цього разу вони й не посіли призових місць, та всі 14 годівничок були чудовими, тож дітлахи також отримали подарунки! А ще незабутнє враження залишив запашний лісовий чай, зібраний власноруч, яким діти пригостили лісівників!

ДП "Ніжинське лісове господарство"