Свавілля у Ніжині: хто систематично засмічує місто. Фото

Черговий "виворіт" у Ніжині зафіксовано по центральній вулиці Воздвиженська. Вже кілька днів поспіль в урну для дрібного сміття біля зупинки автобусу, що знаходиться поблизу гуртожитку НДУ,


Черговий "виворіт" у Ніжині зафіксовано по центральній вулиці Воздвиженська. Вже кілька днів поспіль в урну для дрібного сміття біля зупинки автобусу, що знаходиться поблизу гуртожитку НДУ, якась погана людина регулярно викидає свої побутові відходи з квартири, будинку чи кімнати у гуртожитку. Про це пише у мережі Фейсбук ‎Komunalne Pidpryemstvo Vukg‎:

Пахощі з того пакету привертають увагу місцевих собак, які у пошуках чогось їстівного витягують величезний сміттєвий пакет з урни та просто розривають його. В результаті кожного ранку мешканці спостерігають картини, що на світлинах.

Маємо грубі порушення Правил благоустрою Ніжина та Правил викидання сміття, що так красномовно сигналізують з зупинки автобусу, біля тієї горезвісної урни.

Що особливо вражає і шокує, у вчинках цієї особи, це те, що повноцінний майданчик для збору ТПВ знаходиться від тієї зупинки буквально в декількох метрах біля музичної школи.

"Шановні мешканці!, – пише  Komunalne Pidpryemstvo Vukg. – Можливо хтось бачив такі вчинення порушень чи знає цю особу або де вона мешкає. Допоможіть, будь ласка, встановити порушника та притягнути його до відповідальності!

Анонімність гарантуємо!"