1245 металічних елементів: встановили головну ялинку Ніжина

Напередодні зимових свят у Ніжині встановлена 15 метрова штучна ялинка на площі імені Івана Франка. Протягом 3 днів, над монтажем святкової ялинки працювали декілька бригад працівників комунального підприємства


Напередодні зимових свят у Ніжині встановлена 15 метрова штучна ялинка на площі імені Івана Франка. Протягом 3 днів, над монтажем святкової ялинки працювали декілька бригад працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства». Спочатку було завезено частини штучної ялинки до місця монтажу. Потім становлено металічний каркас, який було міцно закріплено тросами та зафіксовано бетонними блоками, а потім встановлено металічні гілки та пухнасту штучну хвою. Така диво-ялинка складається з 5 ярусів різних розмірів та 1245 металічних елементів.

Пише КП "ВУКГ".

З понеділка, до справи буде залучено 2 бригади електриків підприємства, які протягом декількох днів будуть прикрашати ялинку всілякими різнокольоровими гірляндами, сніжинками, верхівкою та іншими прикрасами. По завершенні прикрашання головну ялинку Ніжина буде огороджено красивим парканом та антивандальною огорожею.

До робіт зі встановлення головної ялинки залучалась спецтехніка підприємства – автокран, ліктьова автовишка, вантажні автомобілі. Роботи виконано швидко, вчасно та якісно, незважаючи на складні погодні умови.