Відомо скільки учнів і вчителів у Ніжині хворіє на коронавірус

Про ситуацію із захворюваністю у навчальних закладах Ніжина доповів на щотижневій оперативній нараді начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський. Повідомляє mynizhyn.com


Про ситуацію із захворюваністю у навчальних закладах Ніжина доповів на щотижневій оперативній нараді начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський.

Повідомляє mynizhyn.com.

Станом на 14 грудня всі дошкільні заклади працюють у звичному режимі.

Щодо шкіл, то імовірно дистанційне навчання продовжать у школі №1, ЗОШ №12 по 18 грудня знаходиться на дистанційному навчанні, міський ліцей продовжив дистанційне навчання до 24 грудня. Гімназія №2 і школа №10 від сьогодні повертаються до звичної форми навчання.

Значна кількість дітей зараз хворіє на грип та ГРВІ, із 7 184 школярів зараз хворіє 908. Дев'ять школярів хворі на коронавірус. На самоізоляції 196 дітей.

Із 618 педпрацівників 22 хворі на ковід. На самоізоляції 4. Серед 265 непедагогічних працівників 6 хворих на корнавірус.

З позашкільних навчальних закладів із 50 педпрацівників 7 хворіє, серед непедагогічних працівників 3 хворіє. 

Серед дошкільних навчальних закладів 2 дітей хворіють на коронавірус (з 2129 дітей), 175 хворіє на грип та ГРВІ. Серед педагогічних працівників 5 хворіє, серед непедагогічних працівників 4 хворіє.