Ніжинців запрошують на форум "Імунітет до ілюзій"

Спілка Ініціатив Чернігівщини презентує регіональну програму Форуму розвитку громадянського суспільства "Імунітет до ілюзій". Форум розвитку громадянського суспільства


Спілка Ініціатив Чернігівщини презентує регіональну програму  Форуму розвитку громадянського суспільства "Імунітет до ілюзій".

Форум розвитку громадянського суспільства - це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом. Цьогорічний, вже дев'ятий, Форум пройде 17 грудня у форматі всеукраїнського онлайн телемарафону. Усі бажаючі мають можливість долучитися до масштабної події, не виходячи з дому.

Трансляції заходу відбуватимуться на платформі, доступ до якої отримають лише зареєстровані учасники. Зареєструватися можна за посиланням https://bit.ly/3fLlxJj

Основна сцена форуму розміщуватиметься в Києві. Також вперше відбуватиметься регіональна частина форуму з локацією у Чернігові, участь у якій візьмуть місцеві впливові представники влади, відомі громадські діячі та активісти. 

У Чернігівській області партнером форуму є громадське об'єднання "Спілка Ініціатив Чернігівщини" (до складу якого входить і ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді"), яке підготувало наступну програму:

09:30 - 10:30 Трансляція святкової та вітальної частини з Києва.
10:30 - 11.45 Виступи і презентації “Історії успіху: як маленьку ініціативу перетворити на бренд”. 

Спікери: 

Ярослав Сухомлин - організатор мистецького фестивалю “Зелена сцена”(м. Чернігів)
Вікторія Неруш - ініціатива “Менщина Туристична” (м. Мена) 
Андрій Такач - організатор кінофестивалю “Капелюш” ім. Олександра Довженка (смт Сосниця)
Євгеній Бурико - організатор  моторалі “Князі в грязі” (м. Новгород-Сіверський)
12:00 - 13.15  Кава з владою: “Перспективи співпраці ОГС та  нових органів місцевого самоврядування в громадах”. 
Запрошені і спікери: 
Олександр Ломако - секретар Чернігівської міської ради
Андрій Кужель - директор  департаменту сім'ї, молоді і спорту Чернігівської ОДА
Ратан Ахмедов - Корюківський міський голова
Валерій Семенець - заступник начальника управління - начальник відділу сім'ї та молоді Чернігівської міської ради
14.00 - 15.30  “Світове кафе” онлайн” Локальна партисипація: висновки з  попереднього досвіду”. 

Учасники спільно будуть працювати над такими підтемами у форматі “світового кафе онлайн”: 1) бюджет участі, 2) діяльність дорадчо-консультативних органів, 3) механізми фінансування діяльності ОГС на місцевому рівні, 4) електронна демократія. 

15.45 - 17.15 Трансляція з Києва сесії з донорами.   

Детальніше про програму чернігівську програму форуму за посиланням https://bit.ly/2K4r16g 
 
Регіональні події Форуму організовуються Спілкою Ініціатив Чернігівщини (СІЧ) у межах "Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України", що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Інформаційні партнери заходу в Чернігівській області Чернігівська медіа група та UA: Суспільне.