Атмосфера свята: на центральній площі встановлять дитячі атракціони

2020 рік добігає кінця... Комунальники на центральній площі міста старанно створюють святкову атмосферу, і вже завтра ялинка усміхнеться ніжинцям яскравими вогниками. Минулого року на центральній


2020 рік добігає кінця... Комунальники на центральній площі міста старанно створюють святкову атмосферу, і вже завтра ялинка усміхнеться ніжинцям яскравими вогниками. 

Минулого року на центральній площі працювали атракціони для малечі. Цьогоріч їх теж планують встановити до Новорічно-різдвяних свят.

Заявку від ніжинського підприємця розглянули на сьогоднішньому засіданні виконкому, повідомляє mynizhyn.com.

Дитячі атракціони (карусель, паравозик та вертоліт) будуть діяти з 1 по 7 січня нового року.

Підприємець запевнив, що атракціони діятимуть з дотриманням усіх карантинних вимог, уже навіть закуплено сертифіковані антисептики, і він
 готовий заплатити місту затребувану орендну плату.

Вартість одного атракціону – 40 грн за 5-7 хвилин.

У ФОПа є генератор, про який він запевнив, що ні шуму, ні ще якихось незручностей ніжинці не відчують.

Також на атракціони є чинний сертифікат щодо їх безпечності.

Вислухавши підприємця, члени виконкому висловили пропозицію не сплачувати ФОПу орендну плату, але знизити вартість квитка, а для діток соціально-вразливих категорій зробити його безкоштовним. 

Члени виконкому налаштовані позитивно, втім, як було зазначено, усі дії мають бути впорядкованими. Тому було вирішено надати доручення управлінню комунального майна та КП "Оренда комунального майна" щодо вирішення умов і можливості здійснення цього виду діяльності. 

Валентина Пильник
Фото минулорічне