У школі її називають перлиною: бездоганні роботи Каріни Охріменко. Фото

Ніжинська ЗОШ №1 багата на талановитих учнів. Про одну із її учениць, надзвичайно обдаровану дівчину, ученицю 10 класу Охріменко Карину в мережі Фейсбук розповідає Yana Kosach: "Малювати


Ніжинська ЗОШ №1 багата на талановитих учнів. Про одну із її учениць, надзвичайно обдаровану дівчину, ученицю 10 класу Охріменко Карину в мережі Фейсбук розповідає Yana Kosach:

"Малювати для неї  було головним ще з дитинстваю. Вона не любила ляльки, а обирала  м'які іграшки,  альбоми для малювання, розмальвки, олівці, фломастери, фарби.  Свою діяльність маленького художника розпочала на "Паростках" при БДЮ. 

ЇЇ дитячі роботи постійно можна було бачити на виставах міста. Згодом  Карина відвідувала гурток образотворчого мистецтва  "Ультрамарин" при БДЮ. З  того часу дівчина почала займатися малюванням вже цілеспрямовано. Пройшло багато років, а улюблене заняття Карини - малювання. 

За цей час дівчина  стала неодноразовим дипломантом різних конкурсів в тому числі і міжнародних. Є у неї улюблений наставник Юлія Григорівна.  Вечір п'ятниці, субота і неділя у Карини завжди зайняті улюбленою справою, яка їй приносить задоволення.  Карину ми сміливо називаємо перлиною Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст №1. Її  бездоганні роботи  можна  побачити по всій школі. Вони радують учнів, педагогічний колектив, батьків. 

А ще у нашій школі навчається не менш талановита  рідна сестричка Карини  - Сабріна, яка також вже декілька років займається малюванням і вже встигла порадувати своїми роботами наш заклад.  Сьогодні ми сміливо кажемо, що  Карина вже залишила яскравий слід в історії нашого закладу, а у Сабріни все ще тільки починається".