37-річний чоловік збував амфетамін

Прокурорами Ніжинської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення психотропної речовини (амфетаміну) без мети збутуПрокурорами Ніжинської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення психотропної речовини (амфетаміну) без мети збуту 
у великих розмірах, що за ознаками кримінального правопорушення (злочину) передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України.

Досудовим розслідування встановлено, що 37-річний мешканець м. Бобровиця в вересні 2020 року, перебуваючи на території залізничного вокзалу в м. Бровари Київської області, зустрівся з невстановленою слідством особою у якого незаконно придбав психотропну речовину – амфетамін, для власного вживання, без мети збуту, яку в подальшому перевіз до місця свого проживання і зберігав до вилучення працівниками поліції під час санкціонованого обшуку. 


Останньому повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та перевезення психотропної речовини.


На даний час досудове слідство триває. Проводяться всі необхідні слідчі (розшукові ) дії спрямовані на встановлення обставин кримінального правопорушення, завершення досудового розслідування та передачі обвинувального акту до суду.

Ніжинська місцева прокуратура 
Фото з мережі