Ніжинські дошкільнята зустрічали символ нового року

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія чарівництва і казки. Діти нетерпляче очікували на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням

ЧАРІВНА НЕЗАБУТНЯ КАЗКА НОВОРІЧЧЯ
В ЗДО №13 «БЕРІЗКА» РОЗПОЧАЛАСЯ !

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія чарівництва і казки. Діти нетерпляче очікували на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Святкові Новорічні ранки розпочалися в ЗДО №13 «Берізка» у найменших крихіток - групах раннього віку №1 та №2 , де вихователі Мархель І.В., Проха І.В., Бурська А.В., музичний керівник Нагорна І.В.

На гостину до малят завітала чарівна Снігова Королева з сніжинками, Новий рік з Бичком-третячком – символом року та Веселим Сніговичком. Дітей забавляли цікавими іграми , водили хороводи, кружляли в таночках, а потім були - сюрпризи з Кришталевим палацом, де на малят чекали подарунки…

Діти щасливо посміхалися, плескали в долоньки, раділи Новорічній Казці і залишилися приємно вражені від феєричних подій, які відбувалися в музичній світлиці з дотриманням всіх необхідних вимог адаптивного карантину.

Щастя, Миру, міцного здоров’я, злагоди і любові всім діткам у Новому році, дорогій батьківській родині, їх тепло і любов ми постійно відчуваємо.

Директор ЗДО №13 Н.М.Примушко