Дорожні знаки, що вже "віджили" своє: коли буде оновлення на автошляхах Ніжина? Фото

На безпеку руху транспорту дорогами як кожного міста, так і Ніжина зокрема, впливає багато факторів – стан покриття, дорожні знаки та розмітка, освітлення та, звісно, дотримання водіями


На безпеку руху транспорту дорогами як кожного міста, так і Ніжина зокрема,  впливає багато факторів – стан покриття, дорожні знаки та розмітка, освітлення та, звісно, дотримання водіями Правил дорожнього руху. 

Для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху раніше в Ніжині вже було виготовлено та встановлено низку дорожніх знаків замість відсутніх, заміни невідповідних та перенесення існуючих на деяких ділянках, в основному із найбільш інтенсивним рухом.
 
Проте на автошляхах загального користування у Ніжині досі трапляються випадки незаконного втручання в діяльність дорожнього господарства у вигляді крадіжок або пошкоджень засобів організації дорожнього руху. 

Зокрема окрім зношеності старих дорожніх знаків, мають місце обклеювання знаків рекламними матеріалами або нанесення різного роду малюнків. Трапляються непоодинокі випадки, коли знаки розфарбовують графіті. Це створює небезпеку на дорозі і незручності для учасників руху. 
 
Вищевказані дії містять ознаки правопорушень, склад яких визначено в ст. 185 «Крадіжка» ККУ та ст. 277 «Пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів» ККУ. 

Крім того є дорожні знаки, які мають неналежний вигляд – пошкоджені, втратили колір або поіржавіли. Є ділянки доріг, де взагалі відсутні будь які регулятори дорожнього руху. Такі випадки призводять до виникнення аварійних ситуацій на автодорогах і часто є причиною людських жертв.

КП ВУКГ