Медик з Ніжина, яка врятувала життя в електричці, отримала нагороду від ДСНС Чернігівщини

Днями в обласному Управлінні ДСНС головний рятувальник Чернігівщини, полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий нагородив грамотою та цінним подарунком Олену Бендик (Білик), яка нещодавно врятувала життя 62-річного чоловіка.Днями в обласному Управлінні ДСНС головний рятувальник Чернігівщини, полковник служби цивільного захисту Роман Гордовий нагородив грамотою та цінним подарунком Олену Бендик (Білик), яка нещодавно врятувала життя 62-річного чоловіка.

Про це повідомляє У ДСНС Чернігівщини на своїй сторінці у Фейсбук

Подія сталася уранці 20 грудня у потязі "Ніжин-Київ". Того дня, Олена прямувала на роботу до столиці в лікувально-діагностичний центр "Добробут", коли по гучномовцю машиніст передав, що один з пасажирів потребує медичної допомоги. Маючи відповідну освіту, жінка побігла на допомогу людині. В тамбурі одного з вагонів, вона побачила чоловіка, який був без свідомості, пульс та дихання не прослуховувались, а серце зупинилося. Не вагаючись, Олена почала проводити реанімаційні дії і згодом серце чоловіка почало битися. На станції у м. Носівка чоловіка забрала швидка і через деякий час у місцевій лікарні він прийшов до тями.

Роман Гордовий подякував рятувальниці за вмілі та рішучі дії та зазначив, що дуже приємно коли у нас на Чернігівщині є такі чуйні та відважні люди, які не стоять осторонь, а завжди можуть прийти у скрутну годину  на допомогу.