Ніжинський Меморіальний музей Юрія Лисянського шукає меценатів

Туризм давно вже став пріоритетним напрямком розвитку м. Ніжина. Одним із флагманів розвитку ніжинського туризму є місцевий краєзнавчий музей, працівники якого звертаються до всіх небайдужих меценатів з проханням допомоги


Туризм давно вже став пріоритетним напрямком розвитку м. Ніжина. Одним із флагманів розвитку ніжинського туризму є місцевий краєзнавчий музей, працівники якого звертаються до всіх небайдужих меценатів з проханням допомоги:

Шановні друзі! Ми розуміємо, що зараз час святкування та домашніх застіль, але змушені Вас просити про допомогу. Нам потрібно терміново викупити експонат, який ми шукали більше, ніж 2 роки! Це – деталь (руків”я з гардою) офіцерської шпаги зразка 1798 року, який виставлений зараз на аукціоні Violity. На даний момент треба зібрати 5500 грн. Ми вже зареєструвалися на аукціоні та зробили заявку. На даний момент наш музей може закласти 1500 грн. Треба швидко зібрати ще 4 тис. грн. Якщо Ви бажаєте допомогти нашому музею створити гарну експозицію до 250-річчя Юрія Лисянського, Ви можете зробити свій посильний внесок. Пишіть нам або в месенджер або на пошту: moralex1966@ukr.net Ми щиро дякуємо Вам за розуміння та співпрацю! Музей українського мореплавця Юрія Лисянського щиро вітає Вас з Новорічними та Різдвяними святами! Зичимо Вам здоров”я, успіхів та благополуччя в Новому 2021 році!