Ніжинські горе-господарі знущалися над твариною. Фото

Небайдужі люди врятували собачку від горе-господарів, які морили її голодом… Про це пишуть в мережі Фейсбук у спільноті Допомога тваринам міста Ніжина

Небайдужі люди врятували собачку від горе-господарів, які морили її голодом… Про це пишуть в мережі Фейсбук у спільноті Допомога тваринам міста НіжинаНебайдужі люди врятували собачку від горе-господарів, які морили її голодом…


Зазначається у онлайн спільноті Допомога тваринам міста Ніжина:

“Судячи з вигляду, собаку не годували досить довго, в такому стані ми давно не бачили тварин, а бачили ми багато. Фото не передають її реальний стан, ходить бідненька згорбившись, їсти покищо важко. Але навіть зараз горнеться до людей, притуляється і просить трохи ласки.

Важко уявити, що ці господарі накривали на стіл, їли та святкували з гостями в той час, як у них за вікном на цепку тихенько помирала з голоду їх же собачка… і це дуже не бідні люди, завжди привітні та ввічливі. 
Малу будемо відгодовувати, лікувати, після стерилізації шукатимемо дім.

Хотіли також написати привітання зі святами, але після вчорашніх викинутих цуценят в мішку, а тепер ще й ця собачка, єдине, чого хочеться побажати, це побільше добрих сердець. Не проходьте повз тварин і людей, яким потрібна допомога. Світ дуже тісний, ваше добро обов‘язково повернеться до вас, тільки не будьте байдужими”.


Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: