Зникла 6-річна ніжинка

11 січня до Ніжинського відділу поліції звернулася місцева мешканка Світлана Андрущенко та повідомила, що кілька днів тому її рідна сестра зі своїм знайомим, з дозволу матері, забрала її малолітню дитину Аліну до Києва


11 січня
до Ніжинського відділу поліції звернулася місцева мешканка Світлана Андрущенко та повідомила, що кілька днів тому її рідна сестра зі своїм знайомим, з дозволу матері, забрала її малолітню дитину Аліну до Києва під приводом прогулянки, після чого зв'язок з ними обірвався. Телефони вимкнені. Де можуть перебувати сестра, її співмешканець та, головне,  дитина - вона не знає. 

Повідомляє 
mynizhyn.com

Поліцейським вдалося встановити, що 10 січня, близько 10 ранку їх бачили у смт. Березань Київської області, звідки родом чоловік. Після гостини у його брата, всі троє пішли у невідомому напрямку. 

У поліції є відеозапис з однієї з відеокамер, що встановлені у смт Березань, на якому видно, що дівчинка, за описом схожа на зниклу Аліну, проходить по вулиці разом із жінкою та чоловіком, які схожі на сестру заявниці - Тамару Маркович та її співмешканця на ім'я Сергій Савченко. Дівчинка досить легко вдягнена: шуба білого кольору, різнокольорові лосини та чобітки рожевого кольору, без головного убору. 


Просимо всіх, хто знає будь-яку інформацію про місцезнаходження Аліни чи її тітки зі співмешканцем - негайно повідомити про це до поліції за номерами "102", або 098-733-59-99, або безпосередньо звернутися до відділу поліції по вул. Московська, 22 м. Ніжина.

Анонімність гарантуємо!

З дозволу матері публікуємо фото дитини.

За інформацією поліції Ніжина