У Ніжині може з'явитися новий майданчик для воркаута

Днями робоча група з питань Громадського бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади включила ще один проєкт Громадського бюджету на 2021 рік для фінансування, повідомляє mynizhyn.com.

Днями робоча група з питань Громадського бюджету Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади включила ще один проєкт Громадського бюджету на 2021 рік для фінансування, повідомляє mynizhyn.com

Це стало можливим у зв'язку з збільшенням одного відсотку від загальної суми власних доходів, які направляються на фінансування Громадського бюджету.

У міському бюджеті передбачено 3 млн. 866 тис. 211 грн.  на фінансування проєктів Громадського бюджету 2021 р. Враховуючи залишки, які склалися по передньому розподілу є змога розподілити ще 417 тис.31 грн. Це ще один великий проект.

Наступний Проєкт, який набрав найбільшу кількість голосів з тих, що були допущені до голосування - це «WORKOUT – смуга перешкод», на загальну суму 399 500 грн., автором Проєкту є Сорокін Сергій Володимирович. Місце розташування: вул.Кушакевича,7,  територія парка Шевченка (колишній спортивний комплекс «Металіст»).

Проєкт дає можливість реалізувати потребу мешканців Ніжина у розвитку фізичних якостей, а також проведення змагань різних ступенів складності міського та обласного рівнів.

Присутні члени робочої групи вирішили включити Проєкт Громадського бюджету «WORKOUT – смуга перешкод» для фінансування.

Дев'ятнадцять проєктів, які були подані громадянами Ніжина та Ніжинської територіальної громади, будуть реалізовані протягом 2021 бюджетного року.

Усі проєкти, які були підтримані робочою групою розгляне  сесія Ніжинської міської ради.

Джерело: Ніжинська міська рада
Фото ілюстративне