Довічне ув'язнення "цілителю" з Чернігівщини за вбивство подружжя

3,5 роки тому Ольгу та Віталія Зубенків знайшли закопаними на покинутій фермі у селі Шаповалівка Борзнянського району. За висновками судово-медичних експертиз, вони померли від крововтрати.Довічне ув’язнення для Ігоря Гордієнка і 15 років позбавлення волі для Ніни Попівки. Чернігівський апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора в справі «цілителів», які вбили подружжя з Києва.

3,5 роки тому Ольгу та Віталія Зубенків знайшли закопаними на покинутій фермі у селі Шаповалівка Борзнянського району. За висновками судово-медичних експертиз, вони померли від крововтрати.

За версією слідства їх вбили та обікрали місцева жителька Ніна Попівка та її співмешканець Ігор Гордієнко. До них подружжя зверталося як до цілителів, бо не могли мати дітей. Цілителі проводили з подружжям магічні ритуали.

Мотивом вбивства Гордієнко назвав гроші. Він дізнався, що подружжя відкладає гроші на квартиру. Після вбивства планували заволодіти 50-ма тисячами доларів, цих грошей тоді в квартирі не знайшли. Ігор Гордієнко казав, що на вбивство його підбила Ніна Попівка.

Свою ж причетність до вбивства Ніна Повівка заперечувала. Слідство встановило, що невдовзі після вбивства, Ніна Попівка здала золоті прикраси вбитої пари у Борзнянський ломбард, отримала за них 4 тисячі гривень. 

13 січня 2020 року Деснянський районний суд Чернігова виніс вирок: Ігорю Гордієнку – 15 років позбавлення волі, Ніні Попівці – 11. Прокурор у справі Роман Єременко вважав покарання занадто м’яким.


 Джерело: suspilne.media