Школярі Ніжинщини змагались у конкурсах «Український сувенір» і «Новорічна композиція».

Зима – благодатний період для творчості. Тож невипадково в цей час організовують купу різних акцій і конкурсів. Зокрема в Ніжині методичний кабінет відділу освіти місцевої РДА організував районний етап Всеукраїнських виставок-конкурсів «Український сувенір» і «Новорічна композиція».


Зима – благодатний період для творчості. Тож невипадково в цей час організовують купу різних акцій і конкурсів. Зокрема в Ніжині методичний кабінет відділу освіти місцевої РДА організував районний етап Всеукраїнських виставок-конкурсів «Український сувенір» і «Новорічна композиція». 

Звісно, як і всюди, свої корективи вніс карантин. Тож конкурси відбулися заочно. 

На розгляд журі було подано роботи з чотирьох закладів освіти району (Безуглівського, Перемозького, Світанківського НВК «ЗНЗ-ДНЗ» І-ІІІ ст., Галицької ЗОШ І-ІІІ ст.).

У конкурсах представлено вироби з паперу, дерева, соломи, трави, тканини, ниток, зразки традиційних іграшок, копії стародавніх іграшок, сучасні дизайнерські вироби, що відповідають поняттю «сувенір» і створені з використанням народних традицій та символіки декоративно-прикладного мистецтва, елементів вишивки, в’язання, декоративного розпису, плетіння, сучасні саморобні іграшки, сувеніри, предмети вжитку, виготовлені за давніми родинними традиціями.

Джерело: Челайн