У Ніжині можуть з'явитися вулиці Петлюри, Мазепи та Санкт-Петербурзька

11 червня виконавчим комітетом було прийнято рішення у якому пропонується Ніжинській міській раді розглянути проект рішення «Про перейменування вулиць міста Ніжина».

11 червня виконавчим комітетом було прийнято рішення у якому пропонується Ніжинській міській раді розглянути проект рішення «Про перейменування вулиць міста Ніжина».На минулому засіданні виконавчого комітету, що відбулося у минулий четвер, 11 червня, було прийнято рішення "Про перейменування вулиць міста", у якому говориться, що відповідно до  Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів та заборону пропаганди їхньої символіки», виконавчий комітет радить міській раді розглянути проект рішення «Про перейменування вулиць міста Ніжина». 

Частині вулиць, які мають назви повязані з тоталітарним минулим, будуть повернуті їхні історичні назви, але для більшості - запропоновані нові. Наприклад за проектом вулиця Кропивянського може отримати історичну назву  Графська, а Семашка буде перейменована на честь Вячеслава Чорновола. 

Пропонуємо переглянути повний перелік запропонованих до перейменування вулиць Ніжина:

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: