У Ніжині відбулася зустріч, щодо облаштування нової локації для дозвілля

22 січня на запрошення начальника відділу фізичної культури та спорту Павла Глушка завітав до Ніжина президент Всеукраїнської федерації скейтбордингу Євген Кондратович.

У п'ятницю, 22 січня, на запрошення начальника відділу фізичної культури та спорту Павла Глушка до Ніжина завітав президент Всеукраїнської федерації скейтбордингу Євген Кондратович.

Про це повідомляє Ніжинська міська рада.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Смага провів робочу зустріч з начальником відділу фізичної культури та спорту Павлом Глушком, президентом Всеукраїнської федерації скейтбордингу Євгеном Кондратовичем та директором фірми "Rightpark" Олегом Марченком.

Під час зустрічі оглянули майбутнє місце реалізації скейт-майданчика в парку Шевченка, звернули увагу на освітлення прилеглої території. Обговорили місця розташування спортивних конструкцій та їх кількість на даній ділянці.

Заступник міського голови наголошував на тому, що  завданням міської влади є забезпечення усіх необхідних умов для популяризації різних видів спорту та залучення різних вікових категорій дітей до фізичної активності.