У Ніжині змінилася ситуація з коронавірусом

25 січня під час щотижневої оперативної наради керівники медичних закладів поінформували про стан епідеміологічної ситуації в місті. Захворюваність на коронавірусну інфекцію зменшилася.

25 січня під час щотижневої оперативної наради керівники медичних закладів поінформували про стан епідеміологічної ситуації в Ніжині.

Захворюваність на коронавірусну інфекцію зменшилася.

Станом на 25.01.2021 р. в міській лікарні на стаціонарному лікуванні перебуває 23 пацієнти з підтвердженим лабораторно COVID-19 та 15 пацієнтів з пневмонією. Використання балонного кисню складає 10-12 балонів щодня. А за попередній місяць використовувалося за добу до 60 балонів кисню. За минулий тиждень госпіталізовано до міської лікарні 23 пацієнти.

Станом на 25.01.2021 р. на амбулаторному лікуванні з діагнозом COVID-19 перебуває 69 пацієнтів  з них: 67 пацієнтів з клінічними проявами, 2 пацієнти з запаленням легень. В режимі самоізоляції перебуває 88 контактних осіб.

Мобільною бригадою за попередній тиждень було відібрано 116 біологічних зразків для проведення ПЛР діагностування.

Відбір біологічних зразків та лікування пацієнтів здійснюється незалежно від наявності укладених декларацій.

За минулий тиждень захворіло на ГРВІ 162 особи, з них дитячого населення – 68, дорослих - 94 особи.

Ніжинська центральна міська лікарня планує збільшити кількість ліжкового фонду у таких відділеннях: кардіологічному, офтальмологічному та дитячому для прийому хворих по напрямках.

До слова,  при міській лікарні працює ІФА лабораторія, яка забезпечена необхідними реактивами в достатній кількості. Забір біологічних зразків  проводиться в понеділок та середу з 08-15 год. до 10-00 год., результати видаються у вівторок та четвер.

Нагадаємо, телефон чергового лікаря сімейної медицини - 098 575 79 58.

Джерело: Ніжинська міська рада