Одна зі шкіл у Ніжинському районі на межі закриття

Днями міський голова Бахмача Павло Шимко обговорив з педагогами, батьками, обслуговуючим персоналом, подальшу долю Біловежівської школи.

Днями міський голова Бахмача Павло Шимко обговорив з педагогами, батьками, обслуговуючим персоналом Біловежівської школи подальшу долю закладу.

У школі навчається 11 учнів та виховується 4 дошкільники. 6 учнів навчається у класі-комплекті (2 кл – 1 учень, 3кл - 3, 4 кл - 2) 5 учнів здобувають освіту за індивідуальною формою навчання. У закладі працює 6 педагогічних працівників і 5 обслуговуючого персоналу.

Кошти на утримання школи відділу освіти надходили, як інша субвенція, з місцевого бюджету, що склало більше 1 млн грн у 2020 році. Відповідно до законодавства заклад загальної освіти фінансується з державного бюджету, якщо у ньому навчається не менше 25 учнів. Школа не пройшла чергову атестацію у 2016 році, зважаючи на невідповідність критеріям організації якісного освітнього процесу.

У ході обговорення було вислухано позицію батьків, старости, відділу освіти, голови профільної комісії. Підсумовуючи зустріч, Павло Шимко зазначив, що питання подальшого функціонування закладу буде внесено на розгляд постійної комісії з гуманітарних питань, законності, правопорядку, депутатської етики та регламенту, на якій депутати приймуть колегіальне рішення.

Джерело: Бахмацька міська рада