Ніжинців закликають проголосувати за присвоєння місту нового статусу

15 січня на сайті Кабінету Міністрів України з'явилася петиція від Олексія Ткача стосовно присвоєння Ніжину статусу міста-заповідника

15 січня на сайті Кабінету Міністрів України з'явилася петиція від Олексія Ткача стосовно присвоєння Ніжину статусу міста-заповідника


15 січня на сайті Кабінету Міністрів України з'явилася петиція від Олексія Ткача стосовно присвоєння Ніжину статусу міста-заповідника.

"Місто Ніжин має дуже багато унікальних пам'ятників архітектури (будинки, церкви) які через брак фінансування руйнуються і можуть бути втрачені назавжди.
Присвоєння статусу міста-заповідника допоможе збільшити фінансування міста та реставрувати унікальні пам' ятники історії для нащадків." - зазначається в петиції.


Повідомляє mynizhyn.com

Треба зазначити, що робота в цьому напрямку ведеться багато років. Отримання Ніжином статусу міста-заповідника це ефективний спосіб зберегти не лише окремі пам'ятки, а й цілісні історико-культурні комплекси, яких в нашому славетному місті безліч.

Всім, хто любить своє місто, хто бажає покращення зовнішнього вигляду історико-архітектурних пам'яток Ніжина, зростання туристичної привабливості та головне надходження додаткових коштів у вигляді державних субвенцій для розвитку та впорядкування історико-культурної інфраструктури варто перейти ЗА ПОСИЛАННЯМ та ВІДДАТИ СВІЙ ГОЛОС! За 77 днів необхідно збрати 25 тис. голосів!

Проголосувати можна за посилання 
https://petition.kmu.gov.ua

Л
ілія Журко
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: