На Ніжинському елеваторі обіцяють оновити фільтраційну систему

На сесії Ніжинської міської ради, 4 лютого, розглянули питання надання згоди Сільськогосподарському Товариству з Обмеженою Відповідальністю «Дружба Нова» на реконструкцію цілісного майнового комплексу.


На сесії Ніжинської міської ради, 4 лютого, розглянули питання надання згоди Сільськогосподарському Товариству з Обмеженою Відповідальністю «Дружба Нова» на реконструкцію цілісного майнового комплексу, повідомляє mynizhyn.

Під час обговорення депутати висловили претензії і навіть побоювання, щоби розширення підприємства не обернулося черговою проблемою для містян. Адже минулоріч ніжинці скаржилися на черовоний пил, що вкривав близькі до елеватора вулиці, немов сніг.

Однак, заступниця міського голови Ірина Грозенко зазначила, що з «Кернел груп» підписали меморандум. Домовились про обладнання елеваторів очищувальними механізмами.

Про це сказав і міський голова Олександр Кодола:

«Ми поставили головну умову підприємству – усунення тих викидів, що були. Весною підприємство має оновити фільтраційну систему і гарантує - таких проблем, як минулоріч, не буде».

Також Ірина Вікторівна розповіла про підписану з «Дружбою Новою» соціальну угоду.  Згідно якої у 2021-му підприємство перерахує на розвиток Ніжина один мільйон гривень. Подібні соціальні угоди планують підписати й з іншими підприємствами, які працюють у Ніжині.

Депутати запропонували підвищити суму по соціальній угоді. А також закликали компанію вирішити проблему з транспортом, який щосезону скупчується на проїжджій частині.

Вислухавши всі «за» та «проти», СТОВ «Дружба Нова» дозволили провести реконструкційні роботи.