Love Story викладачів Ніжинського вишу

Напередодні свята усіх закоханих 14 лютого соціально-гуманітарний відділ Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя познайомить вас із закоханими, чиї долі та історії кохання пов’язані з Ніжинським вишем


Напередодні свята усіх закоханих 14 лютого соціально-гуманітарний відділ Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя познайомить вас із закоханими, чиї долі та історії кохання пов’язані з Ніжинським вишем. Адже наш університет славиться не лише своїми науковими традиціями, але і особливою романтичною 200-літньою атмосферою. Саме наш вуз поєднав долі героїв, з чиїми історіями кохання ми вас познайомимо.
Першими свою Love story розкажуть викладачі Навчально-наукового інституту мистецтв імені Олександра Ростовського Микола та Людмила Шумські.

Історія нашої родини розпочалась саме в лютому 1986 року, коли ми з Миколою почали емоційне з’ясовування стосунків, як два керівники колективів – хору і оркестру. Після шквалу взаємних закидів, творчих претензій і визначення "хто головніший" було досягнуто консенсусу і призначено миротворчу зустріч з кавою та смаколиками, яка і стала відправним моментом подальших стосунків: спочатку колегіальних, дружніх, а згодом – і сімейних.
До приїзду в Ніжин ми разом навчались в Київській консерваторії, але в Києві наші шляхи ніколи не перетиналися. А в ніжному Ніжині відбулось народження нашого кохання, за що дякуюємо Ніжинському університету, де нас звела доля. А далі розпочався подієвий кругообіг в нашій родині …

На початку сімейного життя прийшлося пережити розлуку: Миколу забрали на службу до армії, а я саме в цей час вчилася в аспірантурі, потім народився синок Миколка, увірвались шалені дев’яності, на фоні яких ми зростали як професіонали – я з хором «Світич, а Микола – з оркестром і дуетом баяністів. Усі виклики і труднощі тільки зміцнили наш сімейно-творчий тандем! Ми виховали достойного синочка, відбулися як музиканти і не уявляємо одне без одного жодного дня!

14 лютого, День закоханих – наше улюблене свято, і його відзначаємо традиційно так, як це сталося вперше! Усім колегам зичимо Любові, Віри, Надії та родинної гармонії на многії літа!