Супергерої Чернігівщини - SARVA (Відео)

Ви не побачите їх обличчя, вони не кричать про свої подвиги, але роблять надважливу справу


Ви не побачите їх обличчя, вони не кричать про свої подвиги, але роблять надважливу справу!
 

Журналісти порталу mynizhyn.com познайомилися з волонтерами SARVA під час пошуків молодої дівчини, що зникла днями на Ніжинщині.

Читайте також: ЗНИКЛУ НІЖИНСЬКУ СТУДЕНТКУ ЗНАЙДЕНО!

Новина про студентку, що зникла на Чернігівщині збурила громаду. Люди перейнялися нещастям родини та активно ділилися закликами про допомогу в інтернет-спільнотах. Долучилася до пошуків "Пошуково-Рятувальної Волонтерської Асоціації" SARVA, саме її волонтери неодноразово допомагали знайти зниклих безвісти та врятувати життя!

Для координації пошукових заходів у нашому регіоні волонтерами організації  була створена вайбер-група SARVA Чернігів.

Волонтери SARVA з усієї Чернігівської області, родичі зниклих безвісти та просто не байдужі сіверяни через вайбер-спільноту могли долучитися до пошуків, координувати свої дії та ділитися думками з приводу пошукової діяльності.

Завдяки цій групі журналісти mynizhyn.com отримали оперативну інформацію з першоджерела про позитивний результат пошуків нашої землячки.

Це не єдиний випадок, коли злагоджена та ефективна робота волонтерів подарувала щастя воз'єднання в родини загублених сіверян. 

"Пошуково-Рятувальна Волонтерська Асоціація" SARVA опублікувала свій звіт за 2020 рік, в якому добре видно їх внесок у спільне добро!

Відеозвіт "Пошуково-Рятувальної Волонтерської Асоціації" SARVA.