Ніжинцям пропонують "Книжковий сюрприз"

Що таке КНИЖКОВИЙ СЮРПРИЗ? Це як «Таємний Санта», тільки з книжечками. Це анонімний обмін подарунками між учасниками гри


Що таке КНИЖКОВИЙ СЮРПРИЗ? Це як «Таємний Санта», тільки з книжечками і в будь-який період року. Це анонімний обмін подарунками між учасниками гри (участь потребуватиме особистих фінансових витрат).
Мета: об’єднати любителів книг та читачів, привернути увагу молоді до літератури, підвищити цінність друкованої книги у сучасному інформаційному просторі.
УМОВИ ГРИ:
Крок 1. Учасник подає Заявку за посиланням:
У Заявці має бути вказано:
 ПІБ учасника, вік, стать;
 Список книг, які учасник бажає отримати у подарунок (мінімум 10 пунктів, книги мають бути як дорогі, так і дешеві, доступні для придбання у книжкових магазинах міста/в Інтернеті, за потреби вказуйте вимоги до видання, якщо такі є, мову книги, якою Вам зручніше читати);
- Номер телефону (Viber-номер);
- Назва та автор книги, яка буде подарована для Ніжинської міської центральної бібліотеки.
- Інформація про себе – що любите, чим займаєтесь і таке інше.
Крок 2. За жеребкуванням обираються «дарувальник-отримувач подарунку».
Куратори нарізають паперові квадратики, на яких пишуть номери учасників. Потім витягують по одному такому квадратику та записують черговість. Учасник під останнім номером готує подарунок першому. Наприклад, 26-8-
30-9-15. Це значить, 26-й готує подарунок 8-му, 8-й 30-му і т. д.
Крок 3. Кожен учасник отримує інформацію про того, кому дарує Книжковий сюрприз. Інформацію про те, хто кому готує подарунок, куратори надають особисто (тобто ніхто не знає, від кого отримає подарунок, поки не розгорне його).
Крок 4. Підготовка Книжкового сюрпризу. Подарунок має бути упакований в коробку/подарунковий пакет/інше. У пакунку має бути:
- Бажана книга. Будь-яка книга з підбірки того учасника, який Вам дістався за жеребкуванням (у гарному стані, якщо від початку не було заявлено про букіністику) або декілька бажаних книг.
- Солодощі, книжкові сувеніри, цікаве канцелярське приладдя (врахуйте смаки та побажання отримувача вашого Книжкового сюрпризу).
- Листівка.
- Книга для Ніжинської міської центральної бібліотеки.
- За бажанням подарунковий пакунок можна гарно оформити, як усередині, так і ззовні (загорнути в гарний папір, загорнути кожен елемент Сюрпризу та інше).
З рештою у Книжковому сюрпризі має бути мінімум 4 предмети.
ТРИВАЛІСТЬ ДЛЯ ЗБОРУ ТА ОФОРМЛЕННЯ ПОДАРУНКУ 14 ДНІВ!!!
Крок 5. Отримання Книжкового сюрпризу. Оформити звіт.
Обов’язково опублікуйте фотографії отриманого Вами Сюрпризу з хештегом #КСНіжин_весна2021. Дайте можливість іншим порадіти за вас, а чарівникам та феям дарувальникам пишатися собою у той час, коли ми всі разом будемо нахвалювати подарунки).
ЧАС НА ОФОРМЛЕННЯ ФОТОЗВІТУ – 7 ДНІВ.

Велике прохання поставитися до гри серйозно. Адже хтось дуже чекає Ваш сюрприз. Приємної нам гри!)

Відділ у справах сім'ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради