Борг по зарплатні на Чернігівщині зростає

Питання своєчасності виплати заробітної плати в області знаходиться на постійному контролі органів влади. Більше ніж на 7% зменшилися борги із заробітної плати в країні, однак на Чернігівщині ще не досягнуто позитивної динаміки.

Питання своєчасності виплати заробітної плати в області знаходиться на постійному контролі органів влади. Більше ніж на 7% зменшилися борги із заробітної плати в країні, однак на Чернігівщині ще не досягнуто позитивної динаміки.


 

Питання своєчасності виплати заробітної плати в області знаходиться на постійному контролі органів влади. Більше ніж на 7% зменшилися борги із заробітної плати в країні, однак на Чернігівщині ще не досягнуто позитивної динаміки. Сума боргу у травні зросла на 100 тисяч гривень і на сьогодні становить майже 21 мільйон гривень. Про це повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич під час чергового засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, що відбулось 17 червня.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олега Русіна, заборгували зарплату своїм працівникам 49 підприємств області. Значна частина з них є боржниками уже тривалий час, а деякі поповнили це коло в цьому році.
 
На сьогодні, найбільшу суму боргу сконцентровано на 32-х економічно активних підприємствах регіону. Серед них: ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів „ЧеЗаРа“»; дочірнє підприємство «Чернігівнафтогазгеологія» НАК «Надра України» та його два підрозділи у м. Прилуки та м. Ніжин; ПрАТ «Завод „Ніжинсільмаш“»; ПАТ «Хімтекстильмаш»; державне підприємство «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою».
 
Значні борги акумулюють 17 економічно неактивних підприємств. До 14-и із них здійснюються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Ще 3 підприємства призупинили діяльність.
 
Позитивним моментом залишається відсутність заборгованості із заробітної плати серед сільськогосподарських підприємств області. У територіальному розрізі — не мають боргів підприємства 14 районів Чернігівщини.
 
Про ситуацію та шляхи прискорення погашення заборгованості інформували комісію керівники підприємств-боржників Новгород-Сіверського, Чернігівського та Ріпкинського районів.
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: