Поліцейські з Ніжина сім кілометрів несли заблукалого в лісі хлопця: хлопець ледь не втратив обидві ноги

Підліток міг втратити обидві нижні кінцівки, якби не грамотні дії правоохоронців, які його знайшли.


Підліток міг втратити обидві нижні кінцівки, якби не грамотні дії правоохоронців, які його знайшли.


У Чернігівській області патрульні поліцейські вночі шукали заблукалого в лісі 17-річного хлопця, якого після виявлення несли сім кілометрів до автомобіля. Про це в суботу, 20 лютого, 
повідомила прес-служба Нацполіції в регіоні.


"Інформація про те, що холодної зимової ночі хлопець із села Піски пішов у бік лісу і не повернувся, надійшла в поліцію на початку четвертої години ранку. Бабуся розповіла диспетчеру 102, що онук зник близько опівночі", - зазначено в повідомленні.


Відзначається, що поліцейські планували знайти підлітка за слідами, які вели через поле в ліс. При цьому висота снігового покриву
виключала використання службового автомобіля.

Виявити хлопця вдалося патрульним Максимові Пономаренку і Дмитрові Харченку ближче до ранку. Він лежав на снігу, у свідомості, проте не міг рухатися, оскільки не відчував ніг.

Двом поліцейським довелося нести постраждалого сім кілометрів - до місця, куди міг під'їхати автомобіль, - на ходу розтираючи йому ноги і руки.
Нарешті, підлітка доставили в Бахмацьку центральну лікарню, де йому діагностували загальне переохолодження й обмороження ніг. За словами медиків, хлопець міг втратити обидві нижні кінцівки, якби не грамотні дії поліцейських.