Розпочали оновлення ніжинського парку Шевченка

26 лютого депутати на черговій сесії прийняли рішення «Про затвердження «Положення про відкритий конкурс на визначення найкращої передпроектної візуалізації парку ім. Т. Шевченка з метою обрання найкращої передпроектної візуалізації парку для подальшого залучення грантових коштів на реконструкцію парку


26 лютого депутати на черговій сесії прийняли рішення «Про затвердження «Положення про відкритий конкурс на визначення найкращої передпроектної візуалізації парку ім. Т. Шевченка з  метою обрання найкращої передпроектної візуалізації парку для подальшого залучення грантових коштів на реконструкцію парку.

Положення встановлює єдині вимоги щодо визначення кращої візуалізації паркової зони. Візуалізація не є проектною документацією, а визначає концептуальне бачення розвитку парку.

Відкритий конкурс на кращу передпроектну візуалізацію парку імені Тараса Шевченка у Ніжині спрямований на створення концепції розвитку парку як основного місця для відпочинку та дозвілля ніжинців, який визначає базові напрямки, тенденції, перспективи та пріоритети функціонування території.

Завданнями конкурсу є:

1. Збереження базової функції території – парк культури та відпочинку.

2. Вироблення єдиної стилістики для подальшої реконструкції парку.

3. Розроблення функціонального зонування парку.

4. Створення нових об’єктів, атракцій, функціональних зон.

5. Покращення інфраструктури парку, його екологічного стану та благоустрою.

Організатор конкурсу – сектор інвестиційної діяльності відділу економіки та інвестиційної діяльності Виконавчого комітету Ніжинської міської ради.

Звертатися адреса: 16600, м. Ніжин, пл. імені І. Франка, 1, каб.49, телефон: +38 (046) 317 14 85. е-пошта: nizhyn_invest@ukr.net