Мешканка Ніжинщини заборгувала своїй дитині 42 тис. гривень

Наразі відносно жінки обвинувальний акт скеровано до суду. Довідково: санкція ч. 1 ст. 164 КК України передбачає покарання у вигляді громадських робіт на строк від 80-ти до 120-ти годин або арешт на строк до 3-х місяців, або обмеженням волі на строк до 2-х років.


Ніжинською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом злісного ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дитини (аліментів) ч. 1 ст. 164 КК України.

Так, 33 річна мешканка одного із сіл Ніжинського району згідно рішення Ніжинського міськрайонного суду зобов`язана виплачувати починаючи з 2015 року на користь своєї 9-річної дочки аліменти до досягнення дитиною повноліття.

Проте, «горе мати», маючи офіційне працевлаштування з 2018 року ухилилась від сплати аліментів та надання будь-якої матеріальної допомоги на утримання своєї дитини та приховувала свої фактичні доходи. В результаті чого, загальна сума заборгованості по аліментам за період часу з 2018 року по січень 2021 становить майже 42 тис. грн.

Наразі відносно жінки обвинувальний акт скеровано до суду.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 164 КК України передбачає покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешт на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено