36-річний чоловік потребує невідкладної допомоги!

Про допомогу слізно благає дружина хворого чоловіка Оля Бусень: “Потрібна допомога моєму чоловіку Бусню Максиму 20.06.1985 року народження в подоланні тяжкої хвороби – пухлини головного мозгу (гіобластома)


Біда прийшла в родину до жителя села Плоске Носівського району. Про допомогу слізно благає дружина хворого чоловіка Оля Бусень:

“Потрібна допомога моєму чоловіку Бусню Максиму 20.06.1985 року народження в подоланні тяжкої хвороби – пухлини головного мозгу (гіобластома).

Раніше вже було проведено дві операції і опромінення в м. Чернігів. Як виявилося, операції було проведено некваліфіковано, з подальшим невірним діагнозом пухлини та не равильним лікуванням.

На даний час пухлина прогресує і вже знищила частину черепа, тому потрібно негайно видалити пухлину із заміною уражених частин черепа на пластинку.

Нас чекає тяжка операція і реабілітація, а далі місяці, а то і роки на подолання онкології. На саму операцію потрібно 125 000 грн. а на реабілітацію і боротьбу з онкологією конкретну суму сказати не може, бо невідомо скільки триматиме лікування.

Всі наші кошти пішли на попереднє лікування.

Тому дуже прошу усіх небайдужих допомогти в боротьбі з хворобою.

Номер карти 5168 7422 3905 6496 дружина Бусень Ольга”

У Максима є 8-річна донечка, якій потрібен батько…


Більше фото за посиланням на сторінці Ольги Бусень