У Ніжині продають два будинки комунальної власності

До 21 березня триває прийом пропозицій на аукціон з продажу нежитлових будівель по вулиці Гребінки, 14 та Шекерогринівській, 88. Детальніше про об’єкти. Нежитлова одноповерхова будівля за адресою м. Ніжин, вул Гребінки, 14.

До 21 березня триває прийом пропозицій на аукціон з продажу  нежитлових будівель по вулиці Гребінки, 14  та Шекерогринівській, 88. 

Детальніше про об’єкти:

Нежитлова одноповерхова будівля за адресою м. Ніжин, вул Гребінки, 14. Загальна площа - 274,4 кв.м. Висота будівлі 4,90 м. Наявні дві веранди, два дерев’яних ганки, цегляний підвал, сарай та зовнішня убиральня. Інженерне обладнання: електрика, водопровід, опалення. Початкова ціна – 969 730 грн.  Подати пропозицію: https://neb.org.ua/buyer/tender/view/353606.

Двоповерхова нежитлова будівля з цегляними стінами та залізобетонним перекриттям за адресою м. Ніжин, вул. Шекерогринівська, 88. Загальна площа -  739,8 кв.м. Інженерні комунікації: електропостачання та водяне опалення від власної котельні. Допоміжні будівлі та споруди: 2 сараї, лабораторія з рампою, котельня, гараж, естакада, вбиральня, огорожа, ворота, асфальтові покриття, колодязь. Об’єкт знаходиться неподалік від залізничного вокзалу. Зручне автобусне сполучення. Поруч знаходяться об’єкти соціальної інфраструктури: школа, дитячий садок, пункт сімейної медицини, продовольчі магазини. Початкова ціна -  2 631 469 грн. Подати пропозицію: https://neb.org.ua/buyer/tender/view/353605.

Д
жерело: Ніжин інвестиційний