"Виховання": на Чернігівщині 5-річна дитина зі слідами побоїв потрапила до лікарні

П’ятирічна дитина зі слідами побоїв потрапила до лікарні в Куликівському районі. Відкрито кримінальне провадження. За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за факт

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури  проводиться розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом завдання тілесних ушкоджень п’ятирічному хлопчику в Куликівському районі  

Попередньо встановлено, що хлопчика побив 31-річний безробітний співмешканець його матері. Чоловік  пояснив, що тілесні ушкодження дитині він завдав з метою виховання.

За наполягання ювенальних прокурорів на даний час вирішується питання щодо вилучення дитини та  подальшого влаштування до центру соціальної-психологічної реабілітації дітей.

За  вказаним  фактом  10.03.2021  СВ  Чернігівського  РУП  ГУ  НП  в  області розпочато  кримінальне  провадження  за  ознаками  кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури