У Ніжині вшанували пам'ять добровольців

14 березня вся Україна відзначає День українського добровольця. Цей день нам нагадує мужність та героїзм захисників незалежності, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України та вчить нас зміцненню патріотичного духу, посиленню суспільної свідомості


14 березня вся Україна відзначає День українського добровольця.
Цей день нам нагадує мужність та героїзм захисників незалежності, які захищають суверенітет та територіальну цілісність України та вчить нас зміцненню патріотичного духу, посиленню суспільної свідомості.
Сьогодні до пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні прийшли вшанувати пам’ять загиблих добровольців заступник міського голови Сергій Смага, керуючий справами виконавчого комітету Валерій Салогуб, депутати міської ради, військовослужбовці, учасники АТО та ООС, представники молитовного майдану, молодіжної спільноти та ніжинці.
Представники релігійних конфесій провели спільний молебень за полеглих у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Присутні поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання Героїв, що віддали життя за Україну, за її цілісність та незалежність.