Фінансова грамотність для дітей та молоді: у Ніжині проходять безкоштовні ігри

Фінансова грамотність - необхідний інструмент для успішного життя. Аби не жити "на одну зарплату" та рахувати "копійки" до чергового заробітку кожен має вміти розпоряджатися власними фінансами, знаходити можливості для додаткового заробітну та орієнтуватися у економічних питаннях


Фінансова грамотність - необхідний інструмент для успішного життя
. Аби не жити "на одну зарплату" та рахувати "копійки" до чергового заробітку кожен має вміти розпоряджатися власними фінансами, знаходити можливості для додаткового прибутку та орієнтуватися у економічних питаннях, повідомляє 
mynizhyn.com

Нещодавно, за ініціативи фінансової консультантки Розалії Ісаченко, у Ніжині почали впроваджувати гру "Cash flow", яка спрямована на розвиток фін. грамотності у дітей, молоді та дорослих.

20 березня у приміщення КЗ Ніжинський молодіжний центр за участю Ольги Кургак, представниці благодійного проекту «Клуб фінансової грамотності» від Rotary International була проведена гра «Cash-Flow» для сімей з дітьми. На перший погляд гра виглядала занадто складною для дітей, але в ході гри дітям надзвичайно сподобався дорослий світ фінансів. Вони успішно купляли та продавали нерухомість, проводили операції з цінними паперами та заробляли чималі кошти. 

За словами Анжели Тимченко, директорки Ніжинського молодіжного центру Гра "Cash flow" допомагає опанувати наступні навички:
- ефективно взаємодіяти з людьми;
- чітко формулювати свої думки та висловлювати їх;
- приймати рішення та втілювати їх в життя;
- бачити МОЖЛИВОСТІ;
- орієнтуватись у фінансових питаннях;
- ДОСЯГАТИ УСПІХУ У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ!

"Cash flow" розроблена Робертом Кіосакі, всесвітньовідомим автором бестселеру "Бідний тато, багатий тато"

Кожен ніжинець може долучитися до гри, яка проходить 1-2 рази на тиждень у Ніжинському молодіжному центрі абсолютно безкоштовно. 

Наразі оголошено набір бажаючих пройти навчання на ведучих гри.