Ще один крок до розвитку "зеленого туризму" в Ніжині

Перспективи розвитку туристичної галузі Ніжинського району значні, про що зазначив Богдан Красновид, в. о. директора Ніжинський ландшафтний парк


24 березня  ДО "Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області» проведено виїзний семінар для жителів сільської місцевості з питань здійснення підприємницької діяльності на селі, зокрема розвитку «зеленого» туризму на прикладі успішно функціонуючих суб’єктів підприємництва на тему «Практичні питання розвитку сільського та зеленого туризму в Чернігівській області» на базі об'єктів Ніжинського району, а саме - садиби "У Дорофея", туристичних об'єктів Ніжина та ресторанного комплексу "Хутір рибацький", повідомляє mynizhyn.com

В ході семінару було розглянуті переваги та основні проблеми внутрішнього туризму, окреслені основні шляхи їх вирішення. Перспективи розвитку туристичної галузі Ніжинського району значні, про що зазначили Богдан Красновид, в. о. директора Ніжинський ландшафтний парк, Тетяна Коржинська, зав. сектору розвитку туризму КЗ "Організаційно-методичний центр контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму" ЧОР. 

Про можливості підтримки державою цієї галузі повідомила Марія Фінюк, заступник генерального директора ДО "РФПП по Чернігівській області" та Андрій Бардаков, заступник начальника відділу аналізу АПК та розвитку сільських територій Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської обласної державної адміністрації.

Практичні навички залучення туристів в село продемонструвала Оксана Труш – художниця, майстриня з виготовлення крафтового шоколаду на меду та Анатолій Прокопець – власник садиби «Стара пристань».
за матеріалами Регіонального ландшафтного парку "Ніжинський"