НіжинТеплоМережі визначили, як основного постачальника тепла у Ніжині

26 березня у міському будинку культури відбулися громадські слухання щодо теплозабезпечення міста Ніжина


26 березня
у міському будинку культури відбулися громадські слухання щодо теплозабезпечення міста Ніжина. У слуханнях взяли участь міський голова, заступники міського голови, секретар міської ради, радник міського голови та ніжинці.

Зареєструвалося 320 ніжинців.
 
В ході громадських слухань було зазначено, що ТОВ «НіжинТеплоМережі» має статутний капітал 20 тис грн. де 60 % належить ВАТ «Облтеплокомуненерго» та 40% - КП «Ніжинтеплоенерго». Це говорить про те, що ніжинська влада не може впливати ні на обрання керівника ТОВ НіжинТеплоМережі», ні на фінансово-господарську діяльність підприємства. Але, згідно з законодавством, до повноважень влади належить прийняття тарифів на комунальні послуги.

Тобто, якщо ТОВ «НіжинТеплоМережі» подає на розгляд тарифи – міська влада вимушена розглядати та коригувати тариф.

Тариф зростає, на сьогодні він складає 2036 грн за Гкал, новий тариф, який планують надати складає вже 2564 грн за Гкал. І тому перед міською владою став необхідним пошук інших варіантів опалення міста.

Будь-яке альтернативне опалення міста дає змогу відмовитись від послуг ТОВ «НіжинТеплоМережі». А це дає шанс уникнути місту боргів у майже 100 млн грн. Ніжин готовий працювати з будь-якою компанією, яка зможе на сьогодні надати послугу з теплопостачання.

Наразі свої послуги з теплопостачання Ніжину запропонували тільки дві компанії.

Відповідно до регламенту зустрічі перед громадою виступили представники компанії Кліар Енерджі та компанія Green Styleе, екологи, експерти та відповіли на запитання всіх охочих.

За результатами обговорення ніжинці вирішили визначити ТОВ НіжинТеплоМережі як основного постачальника тепла в місті.

Підтримали пропозицію, щоб компанія Кліар Енерджі та компанія Green Style взяли на обслуговування по 1 котельні або об'єкту і надавати альтернативне тепло.

Офіційні результати будуть оприлюдненні після складання протоколу.