Ніжинрада хоче купити у ніжинців квартири

На виконання рішення Ніжинської міської ради 8 скликання від 30.03.2021 року виділені кошти для придбання на вторинному ринку нерухомості однокімнатних та двокімнатних квартир...


Шановні мешканці м.Ніжина!

Доводимо до Вашого відома, що на виконання  рішення Ніжинської міської ради 8 скликання  від 30.03.2021 року  виділені кошти для придбання на вторинному ринку нерухомості однокімнатних та двокімнатних квартир для забезпечення службовим житлом лікарів Ніжинської МЦЛ ім. М. Галицького.
 
Виконавчий  комітет Ніжинської міської ради, який є розпорядником коштів, має на меті придбати на вторинному ринку нерухомості однокімнатні та двокімнатні житлові квартири в м.Ніжині. Вартість придбання одного квадратного метра загальної площі житла визначатиметься за результатами закупівлі, та повинна бути найнижчою серед запропонованої учасниками торгів.
 
Враховуючи вищевикладене, громадян, які мають на праві приватної власності однокімнатну житлову квартиру вказаної площі та бажають її продати,  просимо терміново зателефонувати (чи звернутися) до відділу квартирного обліку та приватизації житла для отримання більш детальної інформації.
 
Чекаємо Вас за адресою:м.Ніжин пл. І.Франка,1 кім.48 тел.7-15-00.

Джерело: nizhynrada.gov.ua