Сміття на міжряддях та залишки городини: ніжинців закликають не смітити на кладовищах

На сьогодні на окремих кладовищах міста відділом з благоустрою виконавчого комітету разом з комунальними службами фіксуються непоодинокі випадки, коли окремі громадяни, прибравши могилки своїх рідних, залишають сміття (минулорічну суху рослинність, штучні квіти, ін.) на міжряддях...

На сьогодні на окремих кладовищах міста відділом з благоустрою виконавчого комітету разом з комунальними службами фіксуються непоодинокі випадки, коли окремі громадяни, прибравши могилки своїх рідних, залишають сміття (минулорічну суху рослинність, штучні квіти, ін.) на міжряддях, біля інших могил. Є й випадки, коли до могил вигрібають чи виносять залишки городини з поруч розташованих ділянок .

Це викликає справедливе обурення тих, хто змушений прибирати це сміття: громадян, біля могил яких воно залишене, і комунальних служб, яким доводиться витрачати додаткові кошти на ліквідацію цих «міні - стихійок».

Враховуючи цю ситуацію, виконавчий комітет міської ради звертається до усіх жителів громади та застерігає від вчинення таких порушень і закликає дбати про довкілля, про  санітарний стан кладовищ і найголовніше – поважати інших людей та світлу пам'ять про померлих. 

Джерело: Ніжинрада

Фото ілюстративне