Маленька ніжинка Міланка Дробна потребує слухопротезування

Віримо, що вдасться зібрати всю необхідну суму на бінауральне слухопротезування і найближчим часом Міланка зможе почути мамин голос, спів пташок та підтримати розмову з сестричкою


Маленьке містечко, що славиться огірками, університетом та бунтівними козаками має ще одну, прекрасну якість! В Ніжині мешкають люди з надзвичайно добрими та щирими серцями! Неодноразово громада об'єднувалася та допомагала землякам у скруті. Збирали кошти, проводили благодійні акції та розпродажі! 

Сьогодні про допомогу благає сім'я маленької Мілани Дробної. Дівчинка має вади слуху від народження, на цю недугу страждає й старша сестричка Мілани.

На початку квітня ресурс mynizhyn.com вже публікував інформацію про благодійний збір для 4-річної ніжинки. За тиждень вдалося зібрати 20 тис гривень із необхідних 50 тис. Ви зробили це, ніжинці!

Віримо, що вдасться зібрати всю необхідну суму на бінауральне слухопротезування і найближчим часом Міланка зможе почути мамин голос, спів пташок та підтримати розмову з сестричкою.

Картка ПриватБанку мами: 
4149 4991 2682 7110 Леся Дробна