Генерал ЗСУ вважає, що Чернігівщина може стати одним з напрямків атаки Росії

Генерал Збройних сил України Сергій Кривонос в інтерв’ю для «24 каналу» назвав «критично важливі» для РФ українські міста. На його думку, в разі військового конфлікту з Україною РФ зацікавиться в першу чергу Одесою, Миколаєвом, Маріуполем, Мелітополем, Запоріжжям і Харковом.

Генерал Збройних сил України Сергій Кривонос в інтерв’ю для «24 каналу» назвав «критично важливі» для РФ українські міста.

На його думку, в разі військового конфлікту з Україною РФ зацікавиться в першу чергу Одесою, Миколаєвом, Маріуполем, Мелітополем, Запоріжжям і Харковом.

Про це передає 0462.ua з посиланням на 24tv.ua

– Ті міста, де розташована нормальна та розвинена структура аеродромів, де в разі успіху вони зможуть посадити свої літаки і гелікоптери, які потім розкажуть, що це захоплення українських Збройних сил повстанцями і це не техніка,– заявив Сергій Кривонос.

Інший варіант, який не виключає генерал ЗСУ – це відволікання уваги на Донбасі для того, аби стягнути на лінію фронту максимум українських військ, а потім обрати північний кордон України.

– Ескалація конфлікту, відволікання всіх сил і засобів, які у нас є, а потім удар по ділянках, де у нас пусто. Зокрема, такі області: Харківська, Чернігівська, Сумська, – припустив він.

Нагадаємо, раніше про стягування військових до кордонів з Україною заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак. За його словами, активізація військових країни-окупанта помітна в тому числі і в межах Брянської області, яка межує з Чернігівщиною.