Історико-культурний заповідник Ніжинщини серед найіменитіших музеїв світу

Гарна новина для туристів, які бажають відвідати Національний заповідник «Гетьманська столиця» в місті Батурин Ніжинського району, але не мають на це ні часу, ні можливості...


Гарна новина для туристів, які бажають відвідати Національний заповідник «Гетьманська столиця» в Батурині, Ніжинського району , але не мають на це ні часу, ні можливості. Завдяки міжнародній інтернет платформі Izi.Travel стало можливим здійснити дану подорож не виходячи з дому, повідомляє mynizhyn.com


Izi.Travel – це найбільша і швидко зростаюча платформа аудіогідів в світі! ЇЇ контент становить більш ніж 110 країн, 2500 музеїв, 14000 турів та понад 15000 аудіогідів на 70 мовах світу. Серед них всесвітньовідомі:  Музей Ван Гога (Нідерланди), Лувр (Франція), Музей Гуггенхайма (Іспанія), Версальський палац (Франція), Музей Метрополітен (США). А відтепер серед них і ми, Національний заповідник «Гетьманська столиця» (Україна)!


На платформі ми представлені двома турами: Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця», Цитадель Батуринської фортеці та екскурсіями по музеях: Палац гетьмана Кирила Розумовського, Музей археології Батурина та Будинок генерального судді В.Кочубея.


Перейшовши за цим посиланням: https://izi.travel/ru/46dc-nacionalniy-istoriko-kulturniy-zapovidnik-getmanska-stolicya/en ви зможете не тільки побачити ці об’єкти, а й послухати пізнавальні розповіді віртуального аудіогіда, які звучать трьома мовами українською, англійською та російською.

Розповіді допоможуть вам дізнатися чимало цікавих фактів про визначні пам’ятки міста, про Національний заповідник «Гетьманська столиця», його унікальність та надихнуть вас приїхати до Батурина особисто.

Підготувала Людмила Білоус. Організатор екскурсій НІКЗ «Гетьманська столиця»