У Ніжині шукають перевізників на два маршрути

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності! Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування . Найменування організатора та робочого органу – Виконавчий комітет Ніжинської міської ради...

Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування. 

1. Найменування організатора та робочого органу – Виконавчий комітет Ніжинської міської ради та відділ транспорту та зв’язку управління житлово – комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради. 

2. Основні характеристики об’єкта конкурсу:

2.1. Маршрут № 8 «Залізничний вокзал – ВАТ «Заводоуправління будматеріалів / залізничний вокзал – вул. Космонавтів»
На маршруті № 8 забезпечується робота 4 автобуса від 20 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

2.2. Маршрут № 17 «село Переяслівка – село Кунашівка – залізничний вокзал»
На маршруті № 17 забезпечується робота 1 автобуса від 20 і більше місць для сидіння та обладнаного не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: (04631) 7 – 12 – 62

Джерело: Управління ЖКГ та Б Ніжинради