Одна з громад Ніжинщини має узяти на баланс Ніжинську райлікарню

Відповідно до нового адміністративно-територіального устрою Ніжинський район набув іншого вигляду. До Ніжинщини приєднались Бахмацький, Бобровицький, Борзнянський та Носівський райони. Загалом у складі Ніжинського району тепер 17 міських, селищних та сільських громад. Як того передбачає реформа децентралізації...

Відповідно до нового адміністративно-територіального устрою Ніжинський район набув іншого вигляду. До Ніжинщини приєднались Бахмацький, Бобровицький, Борзнянський та Носівський райони. Загалом у складі Ніжинського району тепер 17 міських, селищних та сільських громад. Як того передбачає реформа децентралізації, комунальна власність районних рад передається на баланс громад.

Так, усі заклади медицини, в тому числі районні лікарні Носівського, Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського районів, уже передані у власність відповідних міських територіальних громад. На даний час лише Ніжинська центральна районна лікарня ще залишається на балансі Ніжинської районної ради.
Відтак, до 01 липня 2021 року Ніжинська ЦРЛ має бути передана на баланс однієї з територіальних громад Ніжинського району. Остаточне рішення прийме Ніжинська районна рада разом з тією ТГ, яка виявить бажання та буде фінансово спроможною утримати медичний заклад вторинного рівня. 

До слова, від початку свого заснування вона обслуговувала сільське населення Ніжинщини
.

mynizhyn за матеріалами Ніжинської РДА