ФК Кудрівка: представник Чернігівщини у чемпіонаті України серед аматорів

«Кудрівка» - футбольний клуб з майже сорокарічною історією стає дедалі популярнішим на Чернігівщині, Київщині та по всій країні.

«Кудрівка» - футбольний клуб з майже сорокарічною історією стає дедалі популярнішим на Чернігівщині, Київщині та по всій країні. Президент клубу Солодаренко Роман не шкодує сил та підтримує футболістів і, як наслідок, результати не забарилися.

Про клуб

У футбольному клубі «Кудрівка» є декілька команд, які задіяні в різних футбольних чемпіонатах.
Зараз через пандемію грають тільки чемпіонат Київської області та чемпіонат України серед аматорів.

В минулому році «Кудрівка», яка складалась з футболістів Чернігівщини, виграла вищу лігу Київської області – напевно, найсильніший обласний чемпіонат України. До цього, в 2019 році була бронза. З осені 2020 чернігівський десант «Кудрівки» розпочав виступи у аматорському чемпіонаті України. На Київщині поки останній матч хлопці відіграли у березні цього року. Тоді відбувся перенесений з осені матч за суперкубок, який поповнив музей трофеї клубу після впевненої перемоги 4-0 над «Соколом» з Михайлівки-Рубежівки.

Зараз на Київщині грає ірпінська команда «Кудрівки». Команда новостворена й туди прийшли як молоді, так і досвідчені футболісти з Києва та області. Завдання на сезон: потрапити в призери вищої ліги.

Чемпіонат аматорів

Для «Кудрівки» це дебютний сезон в чемпіонаті України серед аматорів.
Керує командою тренер Олександр Бабор, який раніше успішно виступав у професійному футболі. Серед найбільш відомих гравців варто відзначити Валентина Круковця (грав за чернігівську «Десну»), Сергія Даценка (грав за київське «Динамо» та «Ростов»), Павла Щедракова («Десна», «Говерла») та Дмитра Романенка («Десна», «Динамо-2», «Нафтовик»). Серед молоді багато перспективних футболістів з молодіжних команд «Десни» та «Юності».

У таблиці чемпіонату зараз займає 2-3місце. Як для першого сезону результат дуже добрий, особливо якщо поглянути на суперників команди у Групі 2. По завершенню групового етапу буде плей-офф, куди вийдуть 3 кращі команди. Зараз шанси досить добрі, щоб продовжити боротьбу за трофей.

1 травня буде зіграний черговий матч чемпіонату, де суперником буде АФСК «Київ». Спостерігати за грою, що відбудеться на стадіоні «Юність» у Чернігові можна в онлайн на Ютуб-каналі «Кудрівки».
Дізнаватися всі новини щодо клубу можна на сайті kudrivka.com.ua. Там також можна знайти і посилання на соцмережі футбольного клубу.