У Ніжині відбулося свято йоги

У понеділок, 21 червня, у Ніжині на стадіоні "Спартак" відбулося свято Йоги, яке організував Фітнес Центр «Позитив» на чолі з президентом Галиною Арвахі.

У понеділок, 21 червня, у Ніжині на стадіоні "Спартак" відбулося свято Йоги, яке організував Фітнес Центр «Позитив» на чолі з президентом Галиною Арвахі.

"Як же приємно спостерігати, що кількість практикуючих йогу в Ніжині незмінно зростає! Шостий рік люди не байдужі до свого здоров’я і правильного способу життя зібралися на стадіоні «Спартак», аби підтримати прекрасне свято здоров’я - Міжнародний День Йоги", - зазначають організатори.

Читайте також: Ніжинців запрошують відзначити Міжнародний день йоги

У теплій, дружній атмосфері практика пролетіла непомітно!

"Вітаємо всіх з Міжнародним днем йоги! Бажаємо, щоб йога назавжди стала частиною вашого життя, даруючи вам здоров’я, легкість, гнучкість, бадьорість та енергію! Заняття йогою сприяють зміцненню як фізичного, так і психічного здоров’я, ми впевнені, що ваше тіло і ваш дух завжди перебуватимуть в гармонії завдяки йозі! - йдеться у повідомленні на сторінці фітнес центру у Фейсбук. 

Підтримали проведення заходу міський голова Олександр Кодола, відділ з питань фізичної культури та спорту та начальник Павло Глушко, Управління культури і туризму та начальник Тетяна Бассак, ГО «Асоціоція спортивних об‘єднань Ніжина» та керівник Констянтин Смалій, Ніжинська ДЮСШ та керівник Валерій Зінченко, міський центр фізичного здоров’я “Спорт для всіх” Ніжинської міської ради Чернігівської області та керівник Сергій Півня.

Організатори дякують всім, хто приєднався до зустрічі на практиці.

MYNIZHYN за матеріалами Фітнес Центру «Позитив»

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: