Ніжин - кращий на Чернігівщині!

Цінності волонтерства, людяності та молодіжної роботи Ніжина оцінили на обласному рівні!

25 червня Волонтерська група "Час для нас" кафедри соціальної педагогіки і соц. роботи Ніжинського державного Університету імені Миколи Гоголя, керівниця Ганна Б'янка, Відділ у справах сім'ї та молоді виконкому Ніжинської міської ради та КЗ Ніжинський міський молодіжний центр, керівниця Анжела Тимченко визнані - кращими молодіжними практиками на Чернігівщині!

ДовідковоВолонтерська група «Час для нас» створена при кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи з 2016 року. Робота групи спрямована на об’єднання добровольців-волонтерів серед студентської молоді Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя та всіх бажаючих задля добрих безкорисних справ для громади міста Ніжин та Чернігівської області. Ми співпрацюємо з усіма соціальними закладами міста: Міським центром соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, Ніжинським районним центром соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, Територіальним центром соціального обслуговування, Ніжинським будинком-інтернатом, Центром соціально-психологічної реабілітації, Соціальним гуртожиток м. Ніжин, Відділом у справах сім’ї та молоді Ніжинської міської ради, Відділом у справах дітей Ніжинської міської ради та громадськими організаціями Червоного хреста, ГО «Спілка самаритян України Чернігівське об’єднання», ГО «Сила матері» м. Носівка. За час роботи щорічно проводиться понад 30 різноманітних акцій, дозвіллєвих заходів, концертів, занять, майстер-класів з різними категоріями населення, надається допомога в речами, іграшками, книгами.

Кожна особистість, вступаючи до лав волонтерів нашої групи, відмічає, як підвищується самооцінка, самореалізація, самоуправління, комунікативні та організаторські здібності, відчуття поваги та визнання, розвивається вміння вирішувати нестандартні ситуації, розвиває почуття толерантності, доброти, милосердя! Студенти отримують радість від можливості допомагати тим, хто цього потребує, і тим самим змінювати світ на краще. Це можливість знайти нових друзів, добре провести час. Це майданчик для навчання, одержання досвіду, здобуття нових можливостей!
Чекаємо на Вас!
(По)ставити питання про вступ, підтримку проєктів і заходів, звертатись за телефоном керівнику асистенту кафедри Б'янці Ганні Григорівні +380675028280
Посилання на сторінку Fasbook: https: //www.facebook.com/groups/332783207333841/

7 травня 2019 року в Ніжині розпочав свою роботу Комунальний заклад Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області, що знаходиться за адресою: м.Ніжин, вул.Яворського, 3. Електронна адреса:nizhynyouthcenter@gmail.com

Молодіжний центр пропонує широкий спектр дозвілля для різновікових категорій жителів ніжинської ОТГ. Майстер-класи, клуби за інтересами, затишне та безпечне середовище для роботи та навчання з доступом до Wi-Fi. Завітати до них може будь-хто та провести цікаве та корисне дозвілля. Треба зазначити, що ніжинський Молодіжний центр вже н евперше отримує нагороду, як найкраща молодіжна практика. 

Ніжину є чим пишатися!