У Ніжині відкриють центр вакцинації

З метою збільшення кількості вакцинованих і вироблення колективного імунітету проти COVID-19 на території Ніжинської ОТГ з 03.07.2021р. буде відкрито Центр Вакцинації

У центрі вакцинації жителі Ніжинської ОТГ віком від 18 років зможуть прищепитися вакциною Коронавак. Центр працюватиме за адресою: м.Ніжин, вул.Батюка, 5 приміщення Ніжинської РДА, І поверх, малий зал за графіком субота/неділя 9:00-13:00 ( при собі мати паспорт). 

Читати по темі: В МОЗ розповіли, чи можна вагітним жінкам вакцинуватися від COVID

Нагадаємо, щоб не спровокувати надмірну імунну реакцію, а також з огляду на дефіцит вакцин, лікарі рекомендують робити щеплення тим, хто перехворів, не раніше, ніж через пів року після зараження.

Чи треба робити щеплення від коронавірусу щороку?

Наша імунна система завжди по-різному реагує на різні патогени. Наприклад, якщо хтось перехворів кором, то вдруге він уже не заразиться. Одноразова вакцинація захищатиме вас упродовж усього життя від коклюшу та жовтої гарячки.

У випадку з вірусами грипу, які змінюються щороку, все виглядає інакше. Саме тому людям з ослабленою імунною системою радять робити щеплення від грипу щороку.

Численні мутації свідчать, що SARS-CoV-2 також здатний швидко видозмінюватися. Мабуть, лише протягом найближчих років ми точно знатимемо, як часто варто поновлювати щеплення - щороку чи раз на кілька років.

Читати по темі: Вчені попередили про ймовірність нової хвилі Covid-19 в Україні