15 Липня 2021
2689
Учора вночі у Ніжині під двором обікрали два автомобілі.
Учора вночі у Ніжині під двором обікрали два автомобілі.
Про це жінка повідомила на своїй сторінці у Фейсбук.
Читайте також: Серія пожеж автомобілів у Ніжині. Відеофакт
"Друзі прошу вашої допомоги!! Можливо хтось впізнає фігурантів відео!! Сьогодні вночі під моїм двором обікрали дві машини!!! З однієї зняли акумулятор, з іншої бампер з держ номером СВ6331АК!! Важлива всяка інформація!!! Пишіть в приват!!", - написала Ольга Трохименко.
Головне фото з мережі