Як у Ніжині щепили вакциною Pfizer...

У суботу, 24 липня, біля приміщення Ніжинської районної державної адміністрації на вулиці Батюка, 5, де працює Центр вакцинації проти коронавірусу, розтягнулася черга.

У суботу, 24 липня, біля приміщення Ніжинської районної державної адміністрації на вулиці Батюка, 5, де працює Центр вакцинації проти коронавірусу, розтягнулася черга.

Про це повідомляє MYNIZHYN.

Щеплюють американо-німецькою вакциною Pfizer. Через це кількість бажаючих значно збільшилась. 

Ще кілька днів тому, коли щеплювали китайською вакциною CoronaVac, про черги у Центрі вакцинації не йшлося.

У натовпі розповідають, що черга стала формуватися ще зрання. О 4-5 годині. 

Валентин та Ольга з Ніжина прийшли до Центру о пів на восьму.

- Організація погана, - кажуть. - На такій спеці людині може стати погано. Невже не можна посадити дві бригади, а не одну. Людина прийде, простоїть 5 годин і до 13:00 не встигне щепитися. 

Вирішили вакцинуватися саме Пфайзером, бо це надійна вакцина. 

Олександр, 71:

- Ефективність цієї вакцини визнали в усьому світі, тому я тут. Чергу зайняв, як більшість людей, о 9:00. Моя ще далеко. 

Валерій, 61:

- З 9:00 стою. Сподіваюся сьогодні встигну. Раніше не вакцинувався, бо хворів. Пфайзер визнала Європейська медична асоціація. Одне діло - захистити себе, інше - кудись поїхати. Лише деякі країни ЄС пускають до себе з Коронавак. Можливо через це багато людей.

- Як готувалися до вакцинації? 

- Добре поснідав (усміхається). Консультувався з сімейним лікарем. Він вакцинуватися дозволив. 

Читайте також: У Центрі масової вакцинації у Ніжині щепили 200 людей

Людмила, щоби вакцинуватися проїхала 70 кілометрів. Вона з колишнього Носівського району. У Носівці, розповідає, такого центру немає. 

- Ще восьми не було як сюди приїхали. Черга вже стояла. 

Ірина, 48:

- Хочеться працювати, а не хворіти. Знаю що таке коронавірус, відчуття - не дуже, тому вирішила вакцинуватися. До того ж зі щепленням Пфайзером можна поїхати за кордон. 
 
У черзі стоїмо біля 3 годин. Бракує працівників у центрі. Такий ажіотаж, а працюють лише дві людини. Лікар записує, медсестра - вакцинує. 

57-річна ніжинка Ірина вийшла з приміщення після вакцинації. Каже прийшла о 8 ранку. 

- Якби не було Пфайзера, я і Коронавак вакцинувалася б. Процес вакцинації доволі швидкий. Заповнення анкети та саме щеплення - разом до 5 хвилин. 


 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: